Geoblog.pl    Hela    Podróże    Indie Delhi-Mumbai    Jaipur

Jaipur

Indie, Jaipur

Drugiego dnia w Jaipurze nasz taxi driver zawiozl nas na Amber Fort - super miejsce na ktore wjechalismy na sloniu. Hindusi strasznie nas denerwuja, psuja caly obraz Indii prubujac ci na kazdym kroku cos sprzedac czy zostac twoim przewodnikiem. Nasz Hotel ktory rowniez wydawal nam sie calkiem przyzwoity, z brdzo przyjemna restauracja na dachu hotelu, mial jedna glowna wade - robaki w lozku, ktore wylazly w nocy i dotkliwie nas pogryzly (zwlaszcza slabsza plec).

Hlc
Hlc - 2008-09-27 09:24
Fajnie,że dojechaliście!Hela widzę, że masz pióro:-)Tak trzymać!jak już przeżyjecie aklimatyzację (lecąc na wschód jest dużo cieżej niż w drugą stronę)to napewno będzie lżej. Jeśli świadomie nie podajecie cen to luz ale zachęcam do i ch podawania na blogu albo notowania bo to ludzi interesuje:-)no chyba, że Hela postanowiłaś o kasie nie wspominać...Jak się czujecie po Malarone?Można pić po nich piwko?Pogoda widzę ok.pozdr

dt2lzia
dt2lzia - 2008-09-27 21:53
Czekamy z niecierpliwością na następne wpisy trochę zaniepoojeni doniesieniami o zamachach w delhi. Kilka razy próbowałyśmy umieścić komentarz na blogu ale z jakiś powodów sie nie udało - teraz to taki test.Zastanawiamy się jak sie czujecie , czy jest bardzo gorąco , gdzie śpicie co jecie i czy gryzą komary - piszcie jak tylko sie uda..
buziaki dla podróżników
L&N

Romek
Romek - 2008-09-28 08:19
Hela podawajcie czasem nazwy hosteli i gdzie zamierzacie jechać w następnym dniu dla bezpieczeństwa:-)

Maja
Maja - 2008-09-29 12:42
Nie no świetnie jak na razie Wam wychodzi ta podróż (z małymi przygodami co prawda ;) ale będziecie mieli co wspominać). A zdjęcia są super :). Zwiedzajcie sobie jak najwięcej i uważajcie na siebie ;). Pozdrawiamy Maja i Paweł

megizak
megizak - 2014-09-08 14:06
Hela to Ty pisałaś do mnie, próbując się pisze przez ó (próbując) a nie prubując. Gramatyka się kłania, a do mnie piszesz o stylistyce!!!

Zresztą błędów masz od licha. Sorry kochana ale to Ty zaczęłaś
Nie lubię takich osób, nie podoba Ci się to nie czytaj. To Twój wybór nikt Ci nie każe!!!
Lepsza gorsza stylistyka niż błędy ortograficzne.

Hela
Helena Z
zwiedziła 1% świata (2 państwa)
Zasoby: 14 wpisów14 32 komentarze32 36 zdjęć36 0 plików multimedialnych0

24.09.2008 - 08.04.2009